Meble ogrodowe to wyjątkowe dodatki, które coraz częściej zdobią nie tylko ogrody, ale też tarasy i balkony.

Meble ogrodowe Nardi – kolekcja Net

meble ogrodowe

Meble ogrodowe to wyjątkowe dodatki, które coraz częściej zdobią nie tylko ogrody, ale też tarasy i balkony. Wybierając je, pragniemy podkreślić niepowtarzalny klimat naszej przestrzeni, ale też zagwarantować sobie komfort podczas spędzania czasu wolnego. Ponadto meble w ogrodzie stwarzają idealne warunki do tego, by przyjąć gości i spożyć posiłki na świeżym powietrzu.

Obecnie na rynku znajdziemy bogatą ofertę różnego rodzaju wygodnych mebli ogrodowych oferowanych przez wielu znanych producentów. Wśród wiodących marek, które od lat podbijają serca coraz większego grona klientów, znaleźć można firmę Nardi.

Nardi – gwarancja ekskluzywnego stylu i jakości wykonania mebli ogrodowych


meble nardi

Nardi jest włoskim producentem najwyższej jakości mebli, które swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w ogrodach i na tarasach, jak również w ogródkach letnich w lokalach gastronomicznych. Firma została założona w 1990 roku, w niewielkiej miejscowości Vicenza. Od samego początku jej głównym założeniem było dostarczanie innowacyjnych produktów, które łączą w sobie nowoczesny design i niebywałą trwałość oraz wytrzymałość. Tworzenie takich właśnie ekskluzywnych mebli ogrodowych spowodowało, iż od wielu lat firma cieszy się międzynarodową renomą oraz coraz większymi sukcesami sprzedażowymi.

meble ogrodoweW bogatym asortymencie producenta Nardi znajdziemy zarówno nowoczesne krzesła, wygodne fotele wypoczynkowe oraz leżaki basenowe, jak i komfortowe stoliki, a także stoły obiadowe do ogrodu. Dzięki takim możliwościom wyboru każdy z nas z pewnością skomponuje swój idealny ogrodowy zestaw wypoczynkowy. Ponadto meble te doskonale sprawdzą się w kawiarniach, restauracjach, na basenach lub w salonach SPA.

Raffaello Galiotto – mistrz rzemiosła

meble nardiMeble ogrodowe Nardi zostały stworzone przez światowej sławy projektanta Raffaello Galiotto, który działa w branży związanej z wzornictwem przemysłowym już od 1993 roku. Projektant studiował w Accademia di Belle Arti, zaś swoje pierwsze kroki w karierze stawiał w firmach należących do branży meblarskiej.

Raffaello Galiotto słynie z projektowania niebywale innowacyjnych produktów, które wykorzystują rzemiosło obróbki. Mężczyzna jest laureatem wielu prestiżowych nagród – zarówno na arenie krajowej, jak również międzynarodowej. Na jego koncie znalazło się wiele autorskich pomysłów, stworzenie ciekawych metod w projektowaniu oraz obróbce kamienia. Obecnie, Galiotto prowadzi własne badania nad zaskakującymi aspektami związanymi z właściwościami marmuru, do których zaliczyć należy grawitację, trwałość, oraz refleksyjność.

Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją luksusowych mebli do ogrodu.

Scroll To Top