Donice Ogrodowe

Designerskie donice ogrodowe to udany przepis na stworzenie wymarzonej, przydomowej scenerii. Czym bowiem byłaby najpiękniejsza roślinność, jeśli zabrakłoby dla niej odpowiedniej oprawy? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów oferujemy efektowne donice na ogród, które w harmonijny sposób dopełnią wizję zielonej przestrzeni. Ich starannie przemyślana konstrukcja pozwala na swobodne łączenie i komponowanie dużych zestawów, które później można wykorzystać do wydzielenia stref lub ochronę przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów. Nasze donice ogrodowe charakteryzuje wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Będą zatem wspaniałym dodatkiem do wystylizowania wybranego fragmentu ogrodu lub patio.

Donice ogrodowe - jakie wybrać?

Donica owalna, podłużna, a może wysoka? W Onegarden.pl możemy liczyć na szeroki ich wybór, który pozwoli cieszyć się piękną oprawą roślin – przez długi czas. Wyróżnia je nie tylko różnorodność kolorystyczna, ale również uniwersalność zastosowania. Idealnie bowiem sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Nasze donice ogrodowe doskonale wkomponują się w wystrój każdej przestrzeni!

Modne donice do ogrodu

Donice ogrodowe, jakie mamy przyjemność zaoferować w naszym sklepie, to nie tylko modne dodatki wpisujące się w wystrój modernistycznej przestrzeni. To przede wszystkim produkty charakteryzujące się wysoką jakością, trwałością i ponadprzeciętną wytrzymałością. Wykonane są z wytrzymałego polietylenu, któremu nie straszne promieniowanie słoneczne czy działanie warunków atmosferycznych. Te nowoczesne donice ogrodowe dostępne są w wielu wielkościach i kształtach do wyboru, przez co pozwalają na tworzenie kreatywnych układów roślinnych – do każdej przestrzeni. Duże donice ogrodowe można umieścić na tarasie, przed wejściem do budynku czy w pobliżu ścieżek komunikacyjnych, jak również na werandzie czy w hollach, podkreślając tym samym ich reprezentatywny charakter.
Uzupełnieniem oferty są wkłady do donic ogrodowych, które pozwalają na swobodne przenoszenie roślin na zimę do domu – bez konieczności dźwigania całej donicy.
Zapraszamy do zakupów!
Jest 22 produktów.
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Scroll To Top