Lista produktów producenta: NARDI

Nardi - meble ogrodowe z tworzywaNardi to włoska firma projektująca i produkująca najwyższej jakości designerskie meble zewnętrzne dla branży mieszkaniowej i hotelarskiej. Meble te spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania konsumentów, ponieważ każdy produkt opracowywany jest z myślą o dobrym samopoczuciu i relaksie.

Nardi wyróżnia się bardzo oryginalnym wzornictwem. Projekty łączą w sobie zróżnicowane materiały takie jak aluminium, szkło czy tkaniny syntetyczne.

Meble prócz swojego piękna mają jeszcze jedną istotną cechę – są odporne na różne warunki atmosferyczne.
Innowacyjność i design projektów Nardi zostały nagrodzone w 2017 r., kiedy jeden z najnowszych produktów marki, fotel Net Relax, został wybrany przez ADI Design Index 2017, a rok później ten sam fotel zdobył nagrodę Red Dot 2018.

Nardi to też ogromna gama modeli i kolorów. Dzięki tak dużemu wyborowi produktów meble Nardi często są wybierane przez projektantów do tworzenia ciekawych aranżacji przestrzeni. Nie sposób nie wspomnieć o ekologicznej misji marki. Nardi zawsze promowała połączenie oryginalnego projektu z najnowszą technologią. Zadbała o przyjazność dla środowiska – produkty można poddać recyklingowi, a użyte surowce ponownie wykorzystać do produkcji.

Meble ogrodowe Nardi cieszą się popularnością nie tylko wśród konsumentów na całym świecie, ale również z powodzeniem wykorzystywane są w branży gastronomicznej i hotelarskiej. 

Pełna gama produktów dostępna jest w naszym sklepie internetowym onegarden.pl


na stronę

Rozkładany fotel ogrodowy Acquamarina renomowanego producenta Nardi, który objęty został włoskim certyfikatem CATAS. Zastosowano w nim czterostopniową regulację oparcia, jak również rozkładany zagłówek wykonany w pełni z polipropylenu.

389 zł
Dostawa do 14 dni

Świetnie zaprojektowany fotel ogrodowy Aria producenta Nardi, który objęto certyfikatem CATAS. Może być stosowany w przestrzeniach publicznych z branży HoReCa - w hotelach, restauracjach, barach, kawiarniach. Fotel oferuje nam obszerne siedzisko z wygodnym oparciem, jak również atrakcyjnymi poduszkami. 

575 zł
Dostawa do 14 dni

Świetnie zaprojektowany fotel ogrodowy Nardi Darsena, który swoje zastosowanie znajduje w przestrzeniach publicznych z branży HoReCa, czyli restauracjach, kawiarniach i hotelach. Zastosowano w nim czterostopniową regulację oparcia, ażurowe wzornictwo, jak również wygodne podłokietniki, które wzmacniają walory użytkowe. Model dostępny w pięciu kolorach.

365 zł
Dostawa do 14 dni

Nardi Lido Mini to świetnie zaprojektowany stołek barowy, który wybierany jest do przestrzeni publicznych z branży HoReCa - hoteli, restauracji oraz kawiarni, pubów i barów. Model objęty certyfikatem CATAS, posiada antypoślizgowe nóżki i oferuje możliwość sztaplowania. Sześć wersji kolorystycznych do wyboru.

295 zł
Dostawa do 14 dni

Nardi Bit to nowoczesny fotel ogrodowy, który z uwagi na włoski certyfikat CATAS przeznaczony jest do stosowania w przestrzeniach z branży HoReCa - restauracjach, kawiarniach, jak również hotelach. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.

255 zł
Dostawa do 14 dni

Designerskie krzesło Costa włoskiej firmy Nardi łączy w sobie nowoczesne wzornictwo, nieprawdopodobną wytrzymałość i atrakcyjną kolorystykę. Może być wykorzystywane zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak również komercyjnych. Można je z powodzeniem sztaplować.

220 zł
Dostawa do 14 dni

Propozycja marki Nardi do przestrzeni z branży HoReCa - krzesło Costa Bistrot, w którym nie zastosowano podłokietników. Stworzone w pełni z wytrzymałego polipropylenu oraz włókna szklanego. Dostępne w 6 kolorach.

199 zł
Dostawa do 14 dni

Atrakcyjne krzesło ogrodowe Erica producenta Nardi, które charakteryzuje stylowa, lekko zaokrąglona konstrukcja. Posiada certyfikat CATAS, który stanowi gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Wybierany do przestrzeni z branży HoReCa - hoteli, restauracji lub kawiarni.

220 zł
Dostawa do 14 dni

Nardi Gardenia to stylowe krzesło ogrodowe wybierane do przestrzeni z branży HoReCa. Model o niepowtarzalnym designie, zachwyca wysoką jakością wykonania i niesamowitą wytrzymałością. Objęty certyfikatem CATAS, dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych.

240 zł
Dostawa do 14 dni

Atrakcyjne krzesło ogrodowe Riva włoskiego producenta Nardi, które stanowi doskonały element aranżacyjny w przestrzeniach z branży HoReCa - restauracjach, hotelach oraz kawiarniach. Dostępne jest w 6 wariantach kolorystycznych. Wyposażone w wygodne podłokietniki, możliwość sztaplowania.

225 zł
Dostawa do 14 dni

Nowoczesne krzesło ogrodowe Bora znanego producenta Nardi, które przeznaczone jest do wykorzystania w przestrzeniach z branży HoReCa. Model ten wykonano z najwyższej jakości materiałów o podwyższonym poziomie wytrzymałości. Proste w pielęgnacji i czyszczeniu, bardzo funkcjonalne i eleganckie.

215 zł
Dostawa do 14 dni

Wygodny fotel ogrodowy Bora Bistrot włoskiego producenta Nardi, który swoje zastosowanie znajduje w przestrzeniach publicznych takich jak restauracje, hotele i kawiarnie. Prezentowany model nie posiada podłokietników, jednak zapewnia maksymalny komfort i wygodę użytkowania. Wykorzystuje najwyższej jakości materiały odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

199 zł
Dostawa do 14 dni

Nardi Costa to stylowe krzesło o wszechstronnym zastosowaniu, które wybierane jest przede wszystkim do przestrzeni z branży HoReCa - hoteli, restauracji lub kawiarni. Model wyróżnia nowoczesne wzornictwo, zastosowanie najwyższej jakości materiałów, jak również możliwość doboru jednego z sześciu kolorów. Można go sztaplować.

220 zł
Dostawa do 14 dni

Atrakcyjne krzesło Costa Bistrot znanego producenta Nardi, które dostępne jest w 6 wariantach kolorystycznych. Wykonane zostało z wytrzymałego polipropylenu, które wzmocniono włóknem szklanego. Idealne do prywatnych ogrodów, na taras lub balkon. 

199 zł
Dostawa do 14 dni

Ognioodporne krzesła konferencyjne z przekładkami i wspornikami

230 zł
Dostawa do 14 dni

Nardi Riva Bistrot to designerskie krzesło ogrodowe wykorzystywane w przestrzeniach publicznych, a głównie w tych z branży HoReCa - hotelach, restauracjach i kawiarniach. Model odporny na zmienne warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Wyposażony w antypoślizgowe nóżki.

215 zł
Dostawa do 14 dni

Luksusowe krzesło ogrodowe Net producenta Nardi, które wybierane jest do przestrzeni publicznych z branży HoReCa. Zaprojektowane jako komfortowe siedzisko i oparcie, jak również solidne nóżki antypoślizgowe.

295 zł
Dostawa do 14 dni

Nowoczesne krzesło ogrodowe Net Relax, które na rok 2018 oferuje nam włoska marka Nardi. Model idealny do przestrzeni publicznych - ogródków restauracyjnych, hoteli, kawiarni, jak również na basen. Krzesło wykonano z połączenia polipropylenu oraz włókna szklanego.

365 zł
Dostawa do 14 dni

Krzesło Erica marki Nardi to klasyczny, wygodny i niesamowicie elegancki model do ogrodu, na taras lub balkon. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, odporność na zmienne warunki atmosferyczne, jak również na utratę koloru. Model z możliwością sztaplowania.

220 zł
Dostawa do 14 dni

Nowoczesne krzesło ogrodowe Nardi Net to doskonała propozycja dla każdego wymagającego miłośnika świetnie zaaranżowanych ogrodów i tarasów. Wyróżnia je miękkie, wygodne siedzisko z oparciem oraz solidnymi nóżkami antypoślizgowymi. 

295 zł
Dostawa do 14 dni

Stylowe, bardzo wygodne krzesło ogrodowe Net Relax producenta Nardi. Wykonane z polipropylenu, który wzmocniono włóknem szklanym. Możliwość wyboru jednego z 6 wariantów kolorystycznych.

365 zł
Dostawa do 14 dni
Brak w magazynie

Stylowe krzesło ogrodowe Riva Bistrot znanego producenta Nardi, który swoje zastosowanie znajduje w nowoczesnych ogrodach, na tarasach lub balkonach, jak również w kuchni lub pokoju. Jest odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych oraz uszkodzeń mechanicznych. Posiada antypoślizgowe nóżki.

240 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 30 z 81 elementów

Scroll To Top