Lista produktów producenta: DEGARDO

DEGARDO - nowoczesne donice ogrodowe 


Niemiecka firma DEGARDO oferuje innowacyjne systemy sadzenia roślin oraz przedmioty dekoracyjne w imponujących rozmiarach i ponadczasowych wzorach.

Seria ta spełni oczekiwania osób z ogromnym wyczuciem estetyki, dbających o szczegóły i pragnących, by przestrzeń w jakiej przebywają była wyjątkowa.

DEGARDO to spotkanie nowoczesnego designu z funkcjonalnością i najwyższą jakością. Eleganckie kształty i nowoczesne systemy oferują niemal nieograniczone możliwości zastosowania.
Oprócz dekoracji przestrzeni publicznych, produkty DEGARDO® coraz częściej znajdują uznanie w domach prywatnych.
Dzięki bardzo wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, zarówno donice i systemy sadzenia, jak i dekoracyjne elementy oświetleniowe, idealnie nadają się do zastosowania w ogrodzie.

DEGARDO to produkty bez wątpienia ekskluzywne, które cechuje wysoka jakości materiałów, specjalistyczne metody produkcji i innowacyjność projektów. Systemy sadzenia roślin i przedmioty dekoracyjne DEGARDO są trwałe i wytrzymałe.

Ich powierzchnie są odporne na zarysowania i uszkodzenia. Wszystkie elementy są odporne na mróz, dzięki czemu w okresie zimowym mogą dalej pełnić swoją funkcję dekoracyjną.
Wybór produktów DEGARDO to także troska o rośliny ogrodowe. Zastosowane systemy ułatwiają pielęgnację i chronią rośliny.

W ofercie firmy DEGARDO znajdą Państwo m.in. podświetlane donice ogrodowe STORUS, donice PIAZZA do zastosowań publicznych spełniające funkcję ławki, duże donice do salonów samochodowych, hoteli, biur i lokali gastronomicznych, lampy LUNOCS montowane do elewacji lub wolnostojące.

Wszystkie produkty z oferty firmy DEGARDO dostępne są w naszym sklepie internetowym onegarden.pl

na stronę

Donice linii Storus łączą naturalną estetyką z wielofunkcyjnymi właściwościami produktu.

1 980 zł
Dostawa 2 dni

Donice linii Storus łączą naturalną estetyką z wielofunkcyjnymi właściwościami produktu.

2 420 zł
Dostawa 2 dni
Pokazuje 1 - 30 z 33 elementów

Scroll To Top