Krzesła ogrodowe

Elegancja i wytworność w prostej, minimalistycznej formie – tak najprościej można określić nasze krzesła ogrodowe, które pozwolą stworzyć efektowną przestrzeń dla relaksu i odpoczynku. Pełne uroku, a przy tym wygodne i komfortowe w gustowny sposób uzupełnią wizję starannie zaprojektowanego ogrodu czy patio.

Krzesła do ogrodu w wielu wersjach

Oferowane w naszym sklepie krzesła ogrodowe spełnią oczekiwania wszystkich klientów. W sprzedaży modele z podłokietnikami i bez, w wersji klasycznej oraz barowej. Pomimo różnorodności stylistycznej, łączy je jedno – wysoka jakość wykonania z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wyróżniają się bowiem podwyższoną odpornością na zmiany temperatur, promieniowanie UV czy uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu zapewniają długoletnie użytkowanie. Posiadają międzynarodowy certyfikat CATAS, który potwierdza ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo, a także możliwość zastosowania w przestrzeniach publicznych. Ich szlachetna kolorystyka okaże się efektownym kontrapunktem na tle tętniącej życiem zieleni.

Nie czekaj i już dziś sprawdź kolekcję krzeseł ogrodowych, jaką oferuje sklep Onegarden.pl. Zapraszamy!
Jest 24 produktów.
Fotel ogrodowy NARDI NET
1 Komentarz (y)

Nowoczesny fotel ogrodowy Nardi Net to doskonała propozycja dla każdego wymagającego miłośnika świetnie zaaranżowanych ogrodów i tarasów. Wyróżnia je miękkie, wygodne siedzisko z oparciem oraz solidnymi nóżkami antypoślizgowymi. 

350 zł
Dostawa do 2 dni, antracyt 21 dni
Stołek barowy NARDI FARO
0 Komentarz (y)

Nowoczesny hoker barowy włoskiego producenta Nardi, który z uwagi na objęcie certyfikatem CATAS umożliwia stosowanie go w przestrzeniach publicznych z branży HoReCa. Elegancki, stylowy i designerski model wykonany z trwałej mieszanki polipropylenu z izolującymi włóknami szklanymi. Dostępny w siedmiu kolorach. 

320 zł
Dostawa do 14 dni
Fotel ogrodowy Nardi Net Relax
0 Komentarz (y)

Stylowe, bardzo wygodne krzesło ogrodowe Net Relax producenta Nardi. Wykonane z polipropylenu, który wzmocniono włóknem szklanym. Możliwość wyboru jednego z 6 wariantów kolorystycznych.

399 zł
Dostawa do 7 dni
Fotel ogrodowy Nardi PALMA
0 Komentarz (y)

Fotel ogrodowy Palma włoskiego producenta Nardi, który wybierany jest nie tylko do ogrodów i na tarasy, ale także do przestrzeni z branży HoReCa - hoteli, restauracji i kawiarni. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych.

300 zł
Dostawa 2 dni
Stołek barowy NARDI NET
0 Komentarz (y)

Nowoczesny wzór stołka barowego do ogrodu, na taras lub do domu.

375 zł
Dostawa do 14 dni
Stołek barowy NARDI TRILL
0 Komentarz (y)

Stołek barowy Nardi Trill dostępny w 9 kolorach.

350 zł
Dostawa do 14 dni
Stołek barowy NARDI TRILL MINI
0 Komentarz (y)

Stołek barowy Nardi Trill dostępny w 9 różnych kolorach do wyboru.

295 zł
Dostawa do 14 dni
Stołek barowy NARDI LIDO
0 Komentarz (y)

Świetny stołek barowy Lido włoskiego producenta Nardi, który wybierany jest do przestrzeni z branży HoReCa - restauracji, hoteli, kawiarni, pubów i barów. Model objęty certyfikatem CATAS, zachwyca wytrzymałością i solidnością wykonania, jak również nietuzinkowym designem, idealnym do nowoczesnych wnętrz. Wykonany z najwyższej jakości materiałów.

320 zł
Dostawa do 14 dni
Stołek barowy Nardi LIDO MINI
0 Komentarz (y)

Nardi Lido Mini to świetnie zaprojektowany stołek barowy, który wybierany jest do przestrzeni publicznych z branży HoReCa - hoteli, restauracji oraz kawiarni, pubów i barów. Model objęty certyfikatem CATAS, posiada antypoślizgowe nóżki i oferuje możliwość sztaplowania. Sześć wersji kolorystycznych do wyboru.

295 zł
Dostawa do 14 dni
Krzesło ogrodowe NARDI BORA
0 Komentarz (y)

Nowoczesne krzesło ogrodowe Bora znanego producenta Nardi, które przeznaczone jest do wykorzystania w przestrzeniach z branży HoReCa. Model ten wykonano z najwyższej jakości materiałów o podwyższonym poziomie wytrzymałości. Proste w pielęgnacji i czyszczeniu, bardzo funkcjonalne i eleganckie.

265 zł
Dostawa 2 dni
Krzesło ogrodowe NARDI BORA BISTROT
0 Komentarz (y)

Wygodny fotel ogrodowy Bora Bistrot włoskiego producenta Nardi, który swoje zastosowanie znajduje w przestrzeniach publicznych takich jak restauracje, hotele i kawiarnie. Prezentowany model nie posiada podłokietników, jednak zapewnia maksymalny komfort i wygodę użytkowania. Wykorzystuje najwyższej jakości materiały odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

235 zł
Dostawa 2-14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi ERICA
0 Komentarz (y)

Atrakcyjne krzesło ogrodowe Erica producenta Nardi, które charakteryzuje stylowa, lekko zaokrąglona konstrukcja. Posiada certyfikat CATAS, który stanowi gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Wybierany do przestrzeni z branży HoReCa - hoteli, restauracji lub kawiarni.

220 zł
Dostawa do 14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi RIVA Bistrot
0 Komentarz (y)

Nardi Riva Bistrot to designerskie krzesło ogrodowe wykorzystywane w przestrzeniach publicznych, a głównie w tych z branży HoReCa - hotelach, restauracjach i kawiarniach. Model odporny na zmienne warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Wyposażony w antypoślizgowe nóżki.

250 zł
Dostawa 2-14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi COSTA BISTROT
0 Komentarz (y)

Propozycja marki Nardi do przestrzeni z branży HoReCa - krzesło Costa Bistrot, w którym nie zastosowano podłokietników. Stworzone w pełni z wytrzymałego polipropylenu oraz włókna szklanego. Dostępne w 7 kolorach.

235 zł
Dostawa do 14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi RIVA
0 Komentarz (y)

Atrakcyjne krzesło ogrodowe Riva włoskiego producenta Nardi, które stanowi doskonały element aranżacyjny w przestrzeniach z branży HoReCa - restauracjach, hotelach oraz kawiarniach. Dostępne jest w 6 wariantach kolorystycznych. Wyposażone w wygodne podłokietniki, możliwość sztaplowania.

225 zł
Dostawa do 14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi Costa
0 Komentarz (y)

Designerskie krzesło Costa włoskiej firmy Nardi łączy w sobie nowoczesne wzornictwo, nieprawdopodobną wytrzymałość i atrakcyjną kolorystykę. Może być wykorzystywane zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak również komercyjnych. Można je z powodzeniem sztaplować.

265 zł
Dostawa do 14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi BIT
0 Komentarz (y)

Nardi Bit to nowoczesny fotel ogrodowy, który z uwagi na włoski certyfikat CATAS przeznaczony jest do stosowania w przestrzeniach z branży HoReCa - restauracjach, kawiarniach, jak również hotelach. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.

300 zł
Dostawa 3- 14 dni
Stołek barowy Nardi FARO MINI
0 Komentarz (y)

Nardi Faro Mini to atrakcyjny stołek barowy, który znakomicie prezentuje się w przestrzeniach publicznych z branży HoReCa - hotelach, restauracjach, kawiarniach i barach. Model z niskim oparciem, wysokimi, antypoślizgowymi nóżkami oraz obszernym siedziskiem. Dostępny w siedmiu wariantach kolorystycznych.

295 zł
Dostawa 7-14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi MUSA
0 Komentarz (y)

Krzesło Nardi Musa w dwóch wariantach kolorystycznych idealne nie tylko do ogrodu oraz także do ogródków gastronomicznych, sestauracji, hoteli, itp.

365 zł
Dostawa do 14 dni
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Scroll To Top