Krzesła barowe i hokery

Prezentowane w poniższej kategorii krzesła i stołki barowe wydobędą potencjał z każdej, nawet najmniejszej aranżacji. Bo czyż może być coś przyjemniejszego od celebrowania letnich dni na zalanym słońcem ogrodzie?

Ogrodowe hokery i stołki barowe

Z myślą o wszystkich osobach poszukujących wytchnienia od szarej, pędzącej rzeczywistości, przygotowaliśmy kolekcję mebli outdoorowych, którym nie straszna wilgoć, zmienne temperatury czy promieniowanie słoneczne. Wykonane z odpornych, a przy okazji łatwych w utrzymaniu czystości materiałów, zachowują niezmienny wygląd przez wiele lat! Oferowane krzesła i stołki barowe to propozycje, które przypadną do gustu miłośnikom klasycznej elegancji. Ich prosta forma, nieskomplikowana stylistyka i szlachetna kolorystyka uzupełnią każdą zewnętrzną aranżację, stając się piękną dekoracją przestrzeni, jak również funkcjonalnym wyposażeniem.

Wykreuj wyjątkową strefę wypoczynku i już dziś wzbogać ją o kolekcję krzeseł i stołków barowych z oferty sklepu Onegarden.pl. Zapraszamy!
Jest 23 produktów.
Stołek barowy NARDI FARO
0 Komentarz (y)

Nowoczesny hoker barowy włoskiego producenta Nardi, który z uwagi na objęcie certyfikatem CATAS umożliwia stosowanie go w przestrzeniach publicznych z branży HoReCa. Elegancki, stylowy i designerski model wykonany z trwałej mieszanki polipropylenu z izolującymi włóknami szklanymi. Dostępny w siedmiu kolorach. 

335 zł
Dostawa do 14 dni
Stołek barowy NARDI LIDO
0 Komentarz (y)

Świetny stołek barowy Lido włoskiego producenta Nardi, który wybierany jest do przestrzeni z branży HoReCa - restauracji, hoteli, kawiarni, pubów i barów. Model objęty certyfikatem CATAS, zachwyca wytrzymałością i solidnością wykonania, jak również nietuzinkowym designem, idealnym do nowoczesnych wnętrz. Wykonany z najwyższej jakości materiałów.

320 zł
Dostawa do 14 dni
Stołek barowy NARDI TRILL
0 Komentarz (y)

Stołek barowy Nardi Trill dostępny w 9 kolorach.

350 zł
Dostawa do 14 dni
Stołek barowy NARDI TRILL MINI
0 Komentarz (y)

Stołek barowy Nardi Trill dostępny w 9 różnych kolorach do wyboru.

350 zł
Dostawa do 14 dni
Stołek barowy Nardi FARO MINI
0 Komentarz (y)

Nardi Faro Mini to atrakcyjny stołek barowy, który znakomicie prezentuje się w przestrzeniach publicznych z branży HoReCa - hotelach, restauracjach, kawiarniach i barach. Model z niskim oparciem, wysokimi, antypoślizgowymi nóżkami oraz obszernym siedziskiem. Dostępny w siedmiu wariantach kolorystycznych.

320 zł
Dostawa 7-14 dni
Stołek barowy Nardi LIDO MINI
0 Komentarz (y)

Nardi Lido Mini to świetnie zaprojektowany stołek barowy, który wybierany jest do przestrzeni publicznych z branży HoReCa - hoteli, restauracji oraz kawiarni, pubów i barów. Model objęty certyfikatem CATAS, posiada antypoślizgowe nóżki i oferuje możliwość sztaplowania. Sześć wersji kolorystycznych do wyboru.

320 zł
Dostawa do 14 dni
Stołek barowy NARDI NET
0 Komentarz (y)

Nowoczesny wzór stołka barowego do ogrodu, na taras lub do domu.

375 zł
Dostawa do 14 dni
Krzesło ogrodowe NARDI BORA
0 Komentarz (y)

Nowoczesne krzesło ogrodowe Bora znanego producenta Nardi, które przeznaczone jest do wykorzystania w przestrzeniach z branży HoReCa. Model ten wykonano z najwyższej jakości materiałów o podwyższonym poziomie wytrzymałości. Proste w pielęgnacji i czyszczeniu, bardzo funkcjonalne i eleganckie.

280 zł
Dostawa 2 dni
Krzesło ogrodowe NARDI BORA BISTROT
0 Komentarz (y)

Wygodny fotel ogrodowy Bora Bistrot włoskiego producenta Nardi, który swoje zastosowanie znajduje w przestrzeniach publicznych takich jak restauracje, hotele i kawiarnie. Prezentowany model nie posiada podłokietników, jednak zapewnia maksymalny komfort i wygodę użytkowania. Wykorzystuje najwyższej jakości materiały odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

250 zł
Dostawa 2-14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi ERICA
0 Komentarz (y)

Atrakcyjne krzesło ogrodowe Erica producenta Nardi, które charakteryzuje stylowa, lekko zaokrąglona konstrukcja. Posiada certyfikat CATAS, który stanowi gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Wybierany do przestrzeni z branży HoReCa - hoteli, restauracji lub kawiarni.

265 zł
Dostawa do 14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi RIVA Bistrot
0 Komentarz (y)

Nardi Riva Bistrot to designerskie krzesło ogrodowe wykorzystywane w przestrzeniach publicznych, a głównie w tych z branży HoReCa - hotelach, restauracjach i kawiarniach. Model odporny na zmienne warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Wyposażony w antypoślizgowe nóżki.

250 zł
Dostawa 2-14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi Costa
0 Komentarz (y)

Designerskie krzesło Costa włoskiej firmy Nardi łączy w sobie nowoczesne wzornictwo, nieprawdopodobną wytrzymałość i atrakcyjną kolorystykę. Może być wykorzystywane zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak również komercyjnych. Można je z powodzeniem sztaplować.

280 zł
Dostawa do 14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi COSTA BISTROT
0 Komentarz (y)

Propozycja marki Nardi do przestrzeni z branży HoReCa - krzesło Costa Bistrot, w którym nie zastosowano podłokietników. Stworzone w pełni z wytrzymałego polipropylenu oraz włókna szklanego. Dostępne w 7 kolorach.

235 zł
Dostawa do 14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi RIVA
0 Komentarz (y)

Atrakcyjne krzesło ogrodowe Riva włoskiego producenta Nardi, które stanowi doskonały element aranżacyjny w przestrzeniach z branży HoReCa - restauracjach, hotelach oraz kawiarniach. Dostępne jest w 6 wariantach kolorystycznych. Wyposażone w wygodne podłokietniki, możliwość sztaplowania.

285 zł
Dostawa do 14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi BIT
0 Komentarz (y)

Nardi Bit to nowoczesny fotel ogrodowy, który z uwagi na włoski certyfikat CATAS przeznaczony jest do stosowania w przestrzeniach z branży HoReCa - restauracjach, kawiarniach, jak również hotelach. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.

315 zł
Dostawa 3- 14 dni
Krzesło ogrodowe Nardi MUSA
0 Komentarz (y)

Krzesło Nardi Musa w dwóch wariantach kolorystycznych idealne nie tylko do ogrodu oraz także do ogródków gastronomicznych, sestauracji, hoteli, itp.

365 zł
Dostawa do 14 dni
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Scroll To Top