Leżaki Ogrodowe 

Jest 12 produktów.

Leżak ogrodowy z kolekcji Geneva wyprodukowany przez znaną i cenioną markę Higold. Wyróżnia go solidna, aluminiowa konstrukcja, odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz właściwości oddychające. Model znakomicie zaprezentuje się w ogrodzie i na tarasie.

3 950 zł
Dostawa 2 dni

Zjawiskowy zestaw mebli ogrodowo-tarasowych z kolekcji Teakman renomowanej marki Higold. W skład zestaw wchodzi komfortowy leżak ogrodowy z regulowanym oparciem oraz mały stolik kawowy. Całość wykonana z wytrzymałego technorattanu.

3 950 zł
Dostawa 2 dni

Elegancki i niezwykle wygodny zestaw leżaków ogrodowych z kolekcji Emoti wyprodukowanych przez markę Higold. Do zestawu dołączony jest nieduży stolik kawowy z aluminiowymi nóżkami i teakowym blatem.

5 950 zł
Dostawa do 14 dni

Komfortowy zestaw leżaków ogrodowych Nofi renomowanej marki Higold. Zestaw leżanek z miękkimi poduszkami i niebieskimi zagłówkami uzupełniono o nieduży stolik pomocniczy z aluminiowym blatem. Doskonały do codziennego relaksu i wypoczynku.

6 500 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw leżaków ogrodowych z kolekcji York to produkt renomowanej marki Higold, który należy do najnowszej kolekcji na rok 2018. Leżaki sprzedawane wraz z pomocniczym stolikiem, który pokryto teakowym blatem. Świetne uzupełnienie każdego ogrodu i tarasu.

7 009 zł
Dostawa do 14 dni

Komfort i wygoda w Twoim ogrodzie, czyli zestaw mebli ogrodowych Champion Sunbrella marki Higold. Zestaw złożony z dwóch leżanek z miękkimi, wytrzymałymi poduszkami w ciemnym kolorze oraz pojemnika na lód. Znakomicie zaprezentuje się w ogrodzie, na tarasie lub balkonie.

9 374 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw mebli ogrodowo-tarasowych z kolekcji Nomad marki Higold. W skład zestawu wchodzi komfortowy leżak ogrodowy z regulowanym oparciem oraz mały stolik kawowy. Kombinacja czarnj tkaniny i białej ramy sprawia wrażenie lekkości i nadaje elegancki styl prezentowanej kolekcji

3 950 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Leżaków z serii Portofino od Holenderskiego producenta Suns . Bardzo wygodny zestaw dwóch leżaków odpornych na działania atmosferyczne. Wyoska jakość oraz niebanalny design.

16 320 zł
Dostawa do 14 dni
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Scroll To Top