Lista produktów producenta: NARDI

Nardi - meble ogrodowe z tworzywaNardi to włoska firma projektująca i produkująca najwyższej jakości designerskie meble zewnętrzne dla branży mieszkaniowej i hotelarskiej. Meble te spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania konsumentów, ponieważ każdy produkt opracowywany jest z myślą o dobrym samopoczuciu i relaksie.

Nardi wyróżnia się bardzo oryginalnym wzornictwem. Projekty łączą w sobie zróżnicowane materiały takie jak aluminium, szkło czy tkaniny syntetyczne.

Meble prócz swojego piękna mają jeszcze jedną istotną cechę – są odporne na różne warunki atmosferyczne.
Innowacyjność i design projektów Nardi zostały nagrodzone w 2017 r., kiedy jeden z najnowszych produktów marki, fotel Net Relax, został wybrany przez ADI Design Index 2017, a rok później ten sam fotel zdobył nagrodę Red Dot 2018.

Nardi to też ogromna gama modeli i kolorów. Dzięki tak dużemu wyborowi produktów meble Nardi często są wybierane przez projektantów do tworzenia ciekawych aranżacji przestrzeni. Nie sposób nie wspomnieć o ekologicznej misji marki. Nardi zawsze promowała połączenie oryginalnego projektu z najnowszą technologią. Zadbała o przyjazność dla środowiska – produkty można poddać recyklingowi, a użyte surowce ponownie wykorzystać do produkcji.

Meble ogrodowe Nardi cieszą się popularnością nie tylko wśród konsumentów na całym świecie, ale również z powodzeniem wykorzystywane są w branży gastronomicznej i hotelarskiej. 

Pełna gama produktów dostępna jest w naszym sklepie internetowym onegarden.pl


na stronę

Nardi Faro Mini to atrakcyjny stołek barowy, który znakomicie prezentuje się w przestrzeniach publicznych z branży HoReCa - hotelach, restauracjach, kawiarniach i barach. Model z niskim oparciem, wysokimi, antypoślizgowymi nóżkami oraz obszernym siedziskiem. Dostępny w sześciu wariantach kolorystycznych.

295 zł
Dostawa do 14 dni

Nowoczesny hoker barowy włoskiego producenta Nardi, który z uwagi na objęcie certyfikatem CATAS umożliwia stosowanie go w przestrzeniach publicznych z branży HoReCa. Elegancki, stylowy i designerski model wykonany z trwałej mieszanki polipropylenu z izolującymi włóknami szklanymi. Dostępny w sześciu kolorach. 

275 zł
Dostawa do 14 dni

Świetny stołek barowy Lido producenta Nardi, który wybierany jest do przestrzeni z branży HoReCa - restauracji, hoteli, kawiarni, pubów i barów. Model objęty certyfikatem CATAS, zachwyca wytrzymałością i solidnością wykonania, jak również nietuzinkowym designem, idealnym do nowoczesnych wnętrz. Wykonany z najwyższej jakości materiałów.

295 zł
Dostawa do 14 dni

Włoski styl i klasa w postaci atrakcyjnych mebli ogrodowych marki Nardi: dużego stołu rozkładanego Libeccio oraz kompletu sześciu rozkładanych foteli z zagłówkiem Acquamarina. Meble dostępny są w kilku atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Wybierane jako dodatek aranżacyjny do ogrodu, na taras lub do hotelu i restauracji.

3 880 zł
Dostawa do 14 dni

Gustowny komplet mebli ogrodowych włoskiego producenta Nardi w postaci dużego stołu obiadowego Levante oraz zestawu mebli ogrodowych Bora. Meble sprzedawane są w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala na stworzenie zestawu idealnego. Doskonale prezentują się w każdym ogrodzie, na tarasie, balkonie, jak również w hotelu lub restauracji.

2 850 zł
Dostawa 2 dni

Idealny zestaw do ogrodu, na taras lub patio – meble ogrodowe producenta Nardi, które składają się z okrągłego stołu obiadowego Loto Dinner 170 oraz kompletu sześciu foteli ogrodowych Ninfea  Dinner. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo odporne na zmienne temperatury, wilgoć i opady deszczu.

5 500 zł
Dostawa do 14 dni

Wysokiej klasy meble ogrodowe producenta Nardi, które są odporne na czynniki zewnętrzne i zmiany temperatur: stół obiadowy Maestrale 220 oraz komplet sześciu foteli ogrodowych Musa. Stół możemy z powodzeniem rozkładać, by powiększyć jego rozmiar. Meble dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, znakomicie prezentują się w ogrodach i na tarasach.

3 300 zł
Dostawa do 14 dni

Bardzo wygodna i funkcjonalna ławka ogrodowa Net Bench renomowanego producenta Nardi. Model wykonano z mocnego polipropylenu wzmocnionego dodatkowo włóknem szklanym. Możliwość wyboru jednego z wielu wariantów kolorystycznych.

620 zł
Dostawa do 14 dni
Brak w magazynie

Nowoczesna ławka ogrodowa Nardi Net Bench, która wykonana została z nowoczesnego polipropylenu wzmocnionego innowacyjnym włóknem szklanym. Dostępna w różnych wariantach kolorystycznych.

637 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 61 - 81 z 81 elementów

Scroll To Top