NARDI

Nardi to jeden z wiodących liderów w produkcji luksusowego wyposażenia outdoorowego, który cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Jego projekty są chętnie wybierane do tworzenia designerskich i praktycznych aranżacji przestrzeni, u których podstaw spoczywa bogactwo modeli i kolorów przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem mebli Nardi w Polsce


Gdy liczy się funkcjonalizm, luksus, modny design oraz najwyższy komfort użytkowania, wybór musi być jeden. To oczywiście włoskie meble ogrodowe Nardi, których jesteśmy dystrybutorem w całej Polsce. W rewelacyjny sposób łączą wszystkie najważniejsze cechy idealnego wyposażenia outdoorowego, znajdując zastosowanie zarówno w branży mieszkaniowej, jak i hotelarskiej. Meble tarasowe Nardi, ze względu na zastosowanie starannie wyselekcjonowanych materiałów, tj. aluminium, szkła i tkanin syntetycznych oraz dokładnego wykonania, spełniają wymagania i preferencje – nawet najbardziej wymagających klientów! Niezależnie od tego, czy obiektem poszukiwań będzie obszerny, rozbudowany narożnik czy niewielki, ale szalenie wygodny fotel – ogrodowe meble Nardi w każdym przypadku wpiszą się w oczekiwania odbiorców, pozwalając zaprojektować przestrzeń równie użyteczną, co estetyczną i wygodną w użytkowaniu.


Włoskie meble do ogrodu Nardi, fotele ogrodowe Nardi


Asortyment mebli ogrodowych Nardi jest bardzo szeroki. W jego skład wchodzą niezwykle ergonomiczne, a przy tym odporne na działanie szkodliwych warunków krzesła i fotele, dzięki którym ulubiona kawa na tarasie zyska innego jak dotąd wymiaru. W ofercie również wygodne leżaki basenowe – idealne do weekendowego opalania czy narożniki ogrodowe, dzięki którym spotkania z rodziną lub przyjaciółmi przy grillu nie będą miały końca. Ogrodowe meble Nardi pozwolą stworzyć idealną strefę relaksu i odpoczynku. Ich design oraz innowacyjność potwierdzają nie tylko zadowoleni klienci, ale również liczne nagrody. W 2017 fotel Net Relax został wybrany przez ADI Design Index 2017, a rok później ponownie zdobył nagrodę Red Dot 2018.

na stronę
Stołek barowy NARDI NET
0 Komentarz (y)

Nowoczesny wzór stołka barowego do ogrodu, na taras lub do domu.

400 zł
Dostawa do 14 dni
Zestaw mebli ogrodowych NARDI ARIA 100
0 Komentarz (y)

kolor: Tortora

3 600 zł
Dostawa 3- 14 dni
Zestaw mebli ogrodowych NARDI NET RIO 8 os.
0 Komentarz (y)

Wyprzedaż magazynowa

5 690 zł
Dostawa do 2 dni
Zestaw mebli ogrodowych Nardi Net Step
0 Komentarz (y)

Wybierz swój kolor!

1 270 zł
Dostawa 2 dni
Ławka ogrodowa Nardi NET
1 Komentarz (y)

Bardzo wygodna i funkcjonalna ławka ogrodowa Net Bench renomowanego producenta Nardi. Model wykonano z mocnego polipropylenu wzmocnionego dodatkowo włóknem szklanym. Możliwość wyboru jednego z wielu wariantów kolorystycznych.

850 zł
Dostawa do 7 dni
Pokazuje 31 - 37 z 37 elementów

Scroll To Top