Rewolucja w Twoim ogrodzie – komplety mebli ogrodowych Higold Pininfarina Onda

Rewolucja w Twoim ogrodzie – komplety mebli ogrodowych Higold Pininfarina Onda

meble nardi

Rewolucja w Twoim ogrodzie – komplety mebli ogrodowych Higold Pininfarina Onda

Higold Pininfarina Onda to prawdziwa rewolucja w dziedzinie mebli ogrodowych. Swym ekskluzywnym designem sprawiają, że każdy skrawek zieleni i taras nabierają zupełnie nowego wymiaru, zachwycając wygodą podczas ich użytkowania. Luksusowe meble do ogrodu Onda zostały stworzone przez znany dom projektowy Pininfarina, który wykonał je specjalnie dla producenta Higold.

meble nardi

Higold – salonowy luksus przeniesiony do mebli na ogród

Historia marki Higold sięga 1989 roku, kiedy to rozpoczęła swoją działalność jako producent sprzętu kuchennego. Od 2011 roku uważana jest za czołową firmę w Chinach.

Rok 2005 to moment przełomowy dla Higold za sprawą rozszerzenia działalności o najwyższej jakości zestawy ogrodowe. Od tamtej pory zaskakuje zarówno innowacyjnym podejściem do projektowania mebli ogrodowych, jak i naciskiem na funkcjonalność oraz najwyższą jakość oferowanych produktów.

meble nardiObecnie marka Higold działa w branży hotelarskiej m.in. w Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Szwajcarii, Belgii, USA i Katarze. Marki takie jak Hilton, Sheraton czy Jade Beach już od dawna stawiają na ich wyjątkowe zestawy mebli na taras, dzięki którym każda przestrzeń nabiera wyjątkowego charakteru.

Pininfarina Extra – zupełnie nowe podejście do projektowania mebli ogrodowych
Pininfarina Extra to część znanego na całym świecie domu projektowego Pininfarina, którego historia sięga 1930 roku, kiedy to założona została przez Battistę Pinin-Farinę. Mężczyzna uznawany jest za jednego z najbardziej cenionych projektantów samochodowych wszechczasów. Za przykład jego niesamowitego talentu posłużyć może auto Cisitalia 202 z 1947 roku, który był pierwszym i jedynym modelem należącym do stałej ekspozycji w MoMa w Nowym Jorku w 1961 roku.

meble nardi

Pininfarina posiada na swoim koncie projekty ponad 100 samochodów Ferrari – uważanych za jedne z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych.
Higold Pininfarina Onda

Kolekcja ,strong>mebli ogrodowych Onda to drugi projekt powstały jako efekt współpracy marki Higold z projektantem Pininfarina. W doskonały sposób łączy w sobie dwa różne środowiska, tworząc tym samym produkt jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Zespół projektantów Pininfarina czerpie inspirację z dynamiki, elegancji i czystości nadmorskich fal („onda”, czyli po włosku: „fala”).meble nardi

Prezentowana kolekcja stworzona została na podstawie sofy modułowej, sofy dwuosobowej, fotela wraz z niewielkim stolikiem kawowym. Elementy możemy ze sobą dowolnie łączyć, tworząc tym samym zestawy atrakcyjne wizualnie i niesamowicie funkcjonalne.

Meble ogrodowe z kolekcji Onda jak: leżaki ogrodowe czy narożniki ogrodowe Higold wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów zachwycających swą elegancją oraz nieprawdopodobną wytrzymałością. Za serce kolekcji uważa się aluminiową ramę, na której oparto wygodne, stylowe poduszki. W sofach, a także fotelach zaprojektowano oryginalne, sztywne podłokietniki podwyższające komfort użytkowania mebli.

Wybór materiałów zastosowanych do produkcji wygodnych mebli ogrodowych Onda nie jest przypadkowy i ma ścisły związek z doświadczeniem Pininfariny. Aluminium przeniesione zostało bowiem z sektora samochodowego, a materiały, z których wykonane zostały poduszki, wykorzystywane są m.in. w produkcji jachtów.

Meble ogrodowe Higold Pininfarina Onda to przełom w branży. Oferują futurystyczne podejście do designu i funkcjonalności, co przekłada się na niesamowitą klasę – luksus, na który pozwolić sobie może każdy, kto pragnie cieszyć się komfortem w zaciszu własnego ogrodu lub tarasu.

Wymiary mebli:

 • sofa modułowa składająca się:
  • sofa narożna lewa: 930 x 1640 x 770 mm,
  • sofa narożna prawa: 930 x 1640 x 770 mm,
  • sofa narożna środkowa: 1010 x 1010 x 770 mm,
  • sofa środkowa: 1010 x 1010 x 770 mm,
 • stolik kawowy: 1200 x 720 x 435 mm,
 • sofa podwójna: 930 x 1800 x 770 mm,
 • fotel: 930 x 1055 x 770 mm.


Wszystkie zaprezentowane ekskluzywne meble ogrodowe z kolekcji Onda możesz zakupić w naszym sklepie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, którą znaleźć można na stronie: https://onegarden.pl/.

Scroll To Top