Cane-Line

Cane-line - skandynawskie wzornictwo


Cane-line to duńska firma, która od ponad 25 lat produkuje wysokiej jakości meble ogrodowe. Cane-line to połączenie ekskluzywnych, pełnych stylu projektów z funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Marka Cane-Line specjalizuje się w produkcji mebli odpornych na wodę i niekorzystne warunki atmosferyczne, które wymagają minimalnej konserwacji i są odporne na słońce i deszcz. Motto firmy „Made life comfortable” towarzyszy projektantom podczas tworzenia nowych modeli. Wierzą oni, że unikalny, niezwykle komfortowy zestaw mebli ogrodowych wpływa bezpośrednio na życie ich użytkowników, sprawiając, że ci, spędzają znacznie więcej czasu na świeżym powietrzu. Meble ogrodowe mają podnosić jakość wypoczynku, ale też wpływać pozytywnie na życie towarzyskie, zachęcać do organizowania spotkań w szerokim gronie. Projektanci dążą do tego, aby estetyka i funkcjonalność szły w parze. Każdy element, czy szczegół konstrukcji jest dokładnie przemyślany.

Skandynawskie meble ogrodowe Cane Line


W swojej ofercie marka Cane-line posiada zestawy mebli ogrodowych, które możemy przyrównać do wyposażenia salonu, są to dużych rozmiarów, niezwykle wygodne sofy ogrodowe oraz dopasowane do nich stoły. Znajdziemy w niej także zestawy obiadowe, które pozwolą na zorganizowanie prawdziwych uczt w ogrodzie. Łóżka i fotele oraz krzesła ogrodowe przeznaczone do relaksu nad basenem zadowolą najbardziej wymagających amatorów kąpieli słonecznych. Małe stoliki, poduszki, dywaniki oraz oświetlenie zewnętrzne to elementy dekoracyjne, które są idealnym dopełnieniem aranżacji i dodają ogrodowi niepowtarzalnego stylu. Wszystkie produkty z oferty duńskiej firmy Cane-line dostępne w naszym sklepie internetowym onegarden.pl
Dwuosobowa sofa ogrodowa CANE-LINE MEGA LOUNGE
0 Komentarz (y)

Sofa ogrodowa projektu ByKATO. Mebel całoroczny, wykorzystano w nim odporne na wilgoć materiały z systemem QuickDry.

21 900 zł
Dostawa do 14 dni
Narożnik ogrodowy Cane-Line HORIZON
0 Komentarz (y)

Możliwość wyboru koloru ramy: czarny lub szary

34 800 zł
Dostawa do 14 dni
Narożnik ogrodowy Cane-Line SPACE
0 Komentarz (y)

Prestiżowy narożnik ogrodowy duńskiej firmy Cane-Line to propozycja dla bardzo wymagającego klienta. Połączenie skandynawskiego wzornictwa oraz wysokiej jakości materiałów zapewnią satysfakcję z użytkowania przez długie lata.

70 250 zł
Dostawa do 10 dni
Narożnik ogrodowy Cane-Line SPACE Teak
0 Komentarz (y)

3 lata gwarancji po zarejestrowaniu produktu.

68 400 zł
Zapytaj o dostępność
Zestaw mebli ogrodowych Cane-Line BASKET dla 4 osób taupe
0 Komentarz (y)

Ekskluzywne meble ogrodowe duńskiej firmy Cane-Line

46 500 zł
Zapytaj o termin dostawy
Zestaw mebli ogrodowych Cane-Line CONNECT z leżanką
0 Komentarz (y)

3 lata gwarancji po zarejestrowaniu produktu.

31 270 zł
Dostawa do 14 dni
Zestaw mebli ogrodowych Cane-Line NEST
0 Komentarz (y)

Ekskluzywne meble ogrodowe duńskiej firmy Cane-line.

30 950 zł
Zapytaj o termin dostawy
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Scroll To Top