Lista produktów producenta: Cane-Line

Cane-line - skandynawskie wzornictwo


Cane-line to duńska firma, która od ponad 25 lat produkuje wysokiej jakości meble ogrodowe.
Cane-line to połączenie ekskluzywnych, pełnych stylu projektów z funkcjonalnością i wygodą użytkowania.
Marka Cane-Line specjalizuje się w produkcji mebli odpornych na wodę i niekorzystne warunki atmosferyczne, które wymagają minimalnej konserwacji i są odporne na słońce i deszcz.

Motto firmy „Made life comfortable” towarzyszy projektantom podczas tworzenia nowych modeli.
Wierzą oni, że unikalny, niezwykle komfortowy zestaw mebli ogrodowych wpływa bezpośrednio na życie ich użytkowników, sprawiając, że ci, spędzają znacznie więcej czasu na świeżym powietrzu.

Meble ogrodowe mają podnosić jakość wypoczynku, ale też wpływać pozytywnie na życie towarzyskie, zachęcać do organizowania spotkań w szerokim gronie. Projektanci dążą do tego, aby estetyka i funkcjonalność szły w parze.
Każdy element, czy szczegół konstrukcji jest dokładnie przemyślany.

W swojej ofercie marka Cane-line posiada zestawy mebli ogrodowych, które możemy przyrównać do wyposażenia salonu, są to dużych rozmiarów, niezwykle wygodne sofy ogrodowe oraz dopasowane do nich stoły.

Znajdziemy w niej także zestawy obiadowe, które pozwolą na zorganizowanie prawdziwych uczt w ogrodzie.
Łóżka i fotele oraz krzesła ogrodowe przeznaczone do relaksu nad basenem zadowolą najbardziej wymagających amatorów kąpieli słonecznych.

Małe stoliki, poduszki, dywaniki oraz oświetlenie zewnętrzne to elementy dekoracyjne, które są idealnym dopełnieniem aranżacji i dodają ogrodowi niepowtarzalnego stylu.

Wszystkie produkty z oferty duńskiej firmy Cane-line dostępne w naszym sklepie internetowym onegarden.pl

Fotel ogrodowy wykonany z drewna tekowego z certyfikatem WWF® i innowacyjnej tkaniny Cane-line SoftTouch®. Odporny na warunki pogodowe.

10 186 zł
Dostawa do 14 dni
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Scroll To Top