Narożniki 

Jest 25 produktów.

Wytrzymałe, eleganckie i niezwykle wygodne meble ogrodowe z kolekcji New Polo to propozycja marki Higold na rok 2018. Zestaw świetnie sprawdzi się w każdym ogrodzie lub na tarasie. Złożony z sofy modułowej z dodatkowymi półeczkami na końcach oraz stolika kawowego z teakowym blatem.

12 470 zł
Dostawa do 14 dni

Elegancki zestaw ogrodowy z kolekcji Emoti, który wyprodukowała marka Higold. Meble o nowoczesnym designie świetnie zaprezentują się zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie lub tarasie. Zestaw składa się z trzech sof narożnikowych: lewej, prawej i środkowej, jak również stolika kawowego.

9 632 zł
Dostawa do 14 dni

Solidne i wytrzymałe meble ogrodowe z kolekcji New York renomowanej marki Higold. Meble znakomicie zaprezentują się w każdym ogrodzie lub na tarasie, podkreślając ich wyjątkowy charakter i dodając przytulności. W skład zestawu wchodzi dwuosobowa sofa, dwa pojedyncze fotele oraz stolik kawowy.

15 824 zł
Dostawa do 14 dni

Meble ogrodowe z kolekcji York wyprodukowane przez znaną i renomowaną markę Higold. W skład zestawu wchodzi sofa modułowa składająca się z trzech elementów: sofy narożnej środkowej, sofy narożnej lewej i sofy narożnej prawej, jak również stolika kawowego z teakowym blatem i specjalnym schowkiem. Meble świetnie uzupełnią wygląd naszego ogrodu.

11 750 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Portofino od Holenderskiego producenta Suns . W zaprezentowanym zestawie otrzymają Państwo podwójną sofę, narożnik oraz dwa stoliki, jeden mały przystawiany do kanapy oraz jeden stolik kawowy.

25 150 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Portofino od Holenderskiego producenta Suns. Kompet wykonany z najwyższej jakości materiałów, które będą służyły przez wiele letnich sezonów.

19 840 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Stockholm od Holenderskiego producenta Suns . Czteroczęściowy komplet składający się z dwóch trzy osobowowych kanap, małych stolików bocznych oraz stolika kawowego.

16 950 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Stockholm od Holenderskiego producenta Suns . Komplet swoim nietuzinkowym designem zachęca do długiego wypoczynku w swoim wymarzonym ogrodzie lub tarasie.

16 150 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Isla od Holenderskiego producenta Suns . Komlet Isla to połączenie wyjątkowych materiałów - drewna tekowego oraz ocynkowanej co zapewnia długowieczność.

16 600 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Nardo od Holenderskiego producenta Suns . Kompet wykonany z najwyższej jakości materiałów, które będą służyły przez wiele sezonów letnich.

14 640 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Nardo od Holenderskiego producenta Suns . Komplet mebli Nardo marki SUNS zawiera: 3-osobową sofę z narożnikiem i stolikiem bocznym, 3-osobową sofę ze stolikiem bocznym oraz stolik kawowy o wymiarach 140x80 cm.

15 780 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Boston od Holenderskiego producenta Suns . Komplet swoim nietuzinkowym designem zachęca do długiego wypoczynku w swoim wymarzonym ogrodzie lub tarasie.

15 230 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Denver od Holenderskiego producenta Suns . Zestaw zawiera grubo wyściełane, bardzo wygodne poduszki, które są również wodoodporne. Całość kompletu prezentuje się po prostu elegancko i stylowo.

13 170 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Bali od Holenderskiego producenta Suns . Wykorzystanie drewna, kamienia oraz sznura nadaje mu niepowtarzalny, bliski naturze wygląd.

9 340 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Bali od Holenderskiego producenta Suns . Kompet wykonany z najwyższej jakości materiałów, które będą służyły przez wiele sezonów letnich.

10 200 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Corfu od Holenderskiego producenta Suns . W komplecie otrzymasz duże, miękkie poduszki. Nie tylko zapewniają użytkownikowi najwyższą wygodę, ale są również wodoodporne więc nie straszne im opady deszczu.

8 949 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Corfu od Holenderskiego producenta Suns . W komplecie zastosowano modne elementy dzieki czemu wygląd jest na tyle ponadczasowy, że będzie pasował do wystroju przez wiele lat!

9 949 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Denver od Holenderskiego producenta Suns . Komplet wypoczynkowy wykonano z wysokiej jakości aluminium i certyfikowanego drewna tekowego, które nierzadko jest spotykane na luksusowych jachtach.

14 330 zł
Dostawa do 14 dni
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Scroll To Top