Lista produktów wg dostawcy: Suns

Fotel Wypoczynkowy do Ogrodu z serii Faros od Holenderskiego producenta Suns . Stalowa rama sprawia, że jest solidny i wytrzymały, a kolorowy sznur nadaje mu charakteru.

1 891 zł
Dostępny

Krzesło do Ogrodu z serii Elos od Holenderskiego producenta Suns . Do wyboru kilka fantastycznych kolorów. Dzięki nim stworzysz w ogrodzie przestrzeń swoich marzeń, która zachwyci również Twoich gości.

419 zł
Dostępny

Krzesło Tarasowe lub Ogrodowe z serii Faros od Holenderskiego producenta Suns . Wykonanie z najwyższej jakości sprawia, że przez cały rok może stać na dworze. Krzesło jest łatwe w czyszczeniu i będzie Ci służyło przez długie lata.

899 zł
Dostępny

Krzesła do Ogrodu z serii Kea od Holenderskiego producenta Suns . Najważniejszą cechą krzeseł jest to, że elementy nie odkształcają się pod wpływem złych warunków pogodowych a z upływem czasu nie zużywają się.

419 zł
Dostępny

Zestaw Leżaków z serii Portofino od Holenderskiego producenta Suns . Bardzo wygodny zestaw dwóch leżaków odpornych na działania atmosferyczne. Wyoska jakość oraz niebanalny design.

16 320 zł
Dostępny

Sofa Ogrodowa 2 Osobowa z serii Stockholm od Holenderskiego producenta Suns . Idealny mebel dla osób, które szukają małej kanapy do odpoczynki na przykład na balkonie lub tarasie.

8 950 zł
Dostępny

Sofa Ogrodowa 3 Osobowa z serii Stockholm od Holenderskiego producenta Suns . Bardzo wygodny mebel, który sprawdzi się nie tylko w ogrodzie ale również na balkonie, tarasie czy na dachu apartamentowaca w centrum miasta.

6 330 zł
Dostępny

Stół Obiadowy do Ogrodu z serii Stockholm od Holenderskiego producenta Suns . Jego prosty, lecz elegancki wygląd zachwyci Twoich gości oraz nada uroku Twojego ogrodu.

7 940 zł
Dostępny

Stół Obiadowy do Ogrodu z serii Stockholm od Holenderskiego producenta Suns . Dostępny w dwóch kolorach ramy: matt white oraz matt royal grey.

8 990 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Athos od Holenderskiego producenta Suns . Drewniana rama nadaje kompletowi charakteru, a bardzo modny ostatnio sznur, którym oplecione zostało oparcie sprawia, że to zestaw jedyny w swoim rodzaju.

8 450 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Athos od Holenderskiego producenta Suns . Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, te meble ogrodowe mogą przez cały rok stać na dworze i są odporne na promieniowanie UV.

9 790 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Bali od Holenderskiego producenta Suns . Najwyższa jakość wykonania oraz spektakularny design to powody dla, których warto zapoznać się z naszą ofertą | OneGarden.pl

8 450 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Bali od Holenderskiego producenta Suns . Wykorzystanie drewna, kamienia oraz sznura nadaje mu niepowtarzalny, bliski naturze wygląd.

9 340 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Bali od Holenderskiego producenta Suns . Kompet wykonany z najwyższej jakości materiałów, które będą służyły przez wiele sezonów letnich.

10 200 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Boston od Holenderskiego producenta Suns . Komplet swoim nietuzinkowym designem zachęca do długiego wypoczynku w swoim wymarzonym ogrodzie lub tarasie.

15 230 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Corfu od Holenderskiego producenta Suns . W komplecie otrzymasz duże, miękkie poduszki. Nie tylko zapewniają użytkownikowi najwyższą wygodę, ale są również wodoodporne więc nie straszne im opady deszczu.

8 949 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Corfu od Holenderskiego producenta Suns . W komplecie zastosowano modne elementy dzieki czemu wygląd jest na tyle ponadczasowy, że będzie pasował do wystroju przez wiele lat!

9 949 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Cortona od Holenderskiego producenta Suns . Nie tylko przepięknie prezentują się w ogrodzie ale też na tarasie, dachu apartamentowca czy też na dużym balkonie.

10 170 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Denver od Holenderskiego producenta Suns . Zestaw zawiera grubo wyściełane, bardzo wygodne poduszki, które są również wodoodporne. Całość kompletu prezentuje się po prostu elegancko i stylowo.

13 170 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Denver od Holenderskiego producenta Suns . Komplet wypoczynkowy wykonano z wysokiej jakości aluminium i certyfikowanego drewna tekowego, które nierzadko jest spotykane na luksusowych jachtach.

14 330 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Isla od Holenderskiego producenta Suns . Komlet Isla to połączenie wyjątkowych materiałów - drewna tekowego oraz ocynkowanej co zapewnia długowieczność.

16 600 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Nardo od Holenderskiego producenta Suns . Kompet wykonany z najwyższej jakości materiałów, które będą służyły przez wiele sezonów letnich.

14 640 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Nardo od Holenderskiego producenta Suns . Komplet mebli Nardo marki SUNS zawiera: 3-osobową sofę z narożnikiem i stolikiem bocznym, 3-osobową sofę ze stolikiem bocznym oraz stolik kawowy o wymiarach 140x80 cm.

15 780 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Portofino od Holenderskiego producenta Suns . W zaprezentowanym zestawie otrzymają Państwo podwójną sofę, narożnik oraz dwa stoliki, jeden mały przystawiany do kanapy oraz jeden stolik kawowy.

25 150 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Portofino od Holenderskiego producenta Suns. Kompet wykonany z najwyższej jakości materiałów, które będą służyły przez wiele letnich sezonów.

19 840 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Stockholm od Holenderskiego producenta Suns . Czteroczęściowy komplet składający się z dwóch trzy osobowowych kanap, małych stolików bocznych oraz stolika kawowego.

16 950 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Stockholm od Holenderskiego producenta Suns . Komplet swoim nietuzinkowym designem zachęca do długiego wypoczynku w swoim wymarzonym ogrodzie lub tarasie.

16 150 zł
Dostępny

Zestaw Mebli Ogrodowych z serii Stockholm od Holenderskiego producenta Suns . Modułowy zestaw, który zapewni pełną dowolność ustawienia. Zrób z nim to na co tylko masz ochotę.

18 120 zł
Dostępny
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Scroll To Top