Donica podświetlana DEGARDO PIAZZA

239845

DEGARDO

Nowy produkt

Dostawa do 14 dni

ZADZWOŃ I ZAMÓW

+48 881 01 10 10

10 200 zł

Dodaj do listy życzeń

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Donica podświetlana DEGARDO PIAZZA

Donica podświetlana DEGARDO PIAZZA

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Donica z miejscem do siedzenia DEGARDO PIAZZA

Podświetlana donica PIAZZA to zarówno wyjątkowy element dekoracyjny przestrzeni jak i wygodne miejsce by usiąść. Może być zastosowana zarówno w przestrzeni publicznej jak i w dużych domach czy ogrodach prywatnych.

Nadaje się do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Duże rozmiary i ciekawy kształt zachęcają do zatrzymania się i odprężenia. PIAZZA jest wykonana w całości z polietylenu (PE) i dlatego jest praktycznie niezniszczalna.

Duża objętość przestrzeni do sadzenia pozwala na umieszczanie w niej nawet okazałych pojedynczych roślin, takich jak karłowate drzewka.

Siedzisko przypominające wyspę dostępne jest w  kilku kolorach: granitowym ciemnym i jasnym oraz w półprzezroczystej podświetlanej wersji.
 

Charakterystyka:
•    Niezwykły design
•    Dużo przestrzeni do siedzenia
•    Pojemna donica do sadzenia roślin

Tworząc harmonijną przestrzeń dla wypoczynku, warto pamiętać o tym, aby centrum całego wszechświata relaksu skupiało się w jednym, specyficznym miejscu. Takim właśnie kluczowym punktem jest, produkowana z myślą o praktycznym oraz spokojnym wypoczynku, donica dekoracyjna PIAZZA. Ten ogromny monument stworzony został z jednej, stabilnej bryły polietylenu, odpornego na wszelkie zabrudzenia oraz działanie czynników pogodowych, jak również promienie UV. Donica dekoracyjna PIAZZA wyposażona jest w bardzo duży otwór, który przeznaczony jest do sadzenia większych roślin lub drzewek w jej wnętrzu.

Jako element dekoracyjny, donica PIAZZA, to również praktyczne siedzisko, dzięki któremu każdy może w ciszy i spokoju odpocząć. Dzięki dwóm wariantom kolorystycznym: ciemnego i jasnego granitu oraz wersji podświetlanej, donica PIAZZA stanowi wspaniałą alternatywę dla pustych lub niewyraźnych aranżacji przestrzeni na różnorodnych obiektach.
Wysokość donicy 585 mm
Szerokość donicy 2400 mm
Pojemność wkładu donicy 220 L
Ciężar własny 100 kg

Darmowa wysyłka na terenie Polski

Produkty z tej samej kategorii

Scroll To Top