Meble SUNS PORTOFINO

Meble SUNS PORTOFINO

Starannie zaaranżowany ogród powinien być nie tylko zieloną strefą wyznaczającą zewnętrzną część posesji, ale przede wszystkim komfortowym centrum rozrywki i relaksu dla zamieszkałych domowników oraz wszystkich przybywających gości. Nie może zatem zabraknąć w nich mebli ogrodowych, które swoim starannym projektem, perfekcyjnym wykończeniem i niezrównanym komfortem użytkowania będą w stanie umilać letnie miesiące. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, powstała kolekcja PORTOFINO, którą bezapelacyjnie można określić bestsellerem. Eleganckie linie, modny design, nieprawdopodobna funkcjonalność i wygoda użytkowania sprawia, że trudno wobec niej przejść obojętnie...

Gdy klasyka miesza się z nowoczesnością...

Kolekcja PORTOFINO marki SUNS stanowi złoty środek między klasyką, a szeroko pojętą nowoczesnością. Jasne poduszki pięknie komponują się z ciemnym, choć eleganckim drewnem teakowym, zapewniając ciepłe, przyjemne wykończenie. Wszystko to sprawia, że meble ogrodowe z tej kolekcji z sukcesem odnajdują się w każdej aranżacji, zarówno ukierunkowanej na nowoczesny minimalizm, jak i ponadczasową klasykę.

Kolekcja PORTOFINO - dlaczego warto kupić?

Meble PORTOFINO zachwycają nie tylko uniwersalnością wystroju, ale również estetyką, wysoką jakością wykonania i komfortem użytkowania. Dzięki temu dorównują luksusowym kompletom wypoczynkowym – wprost z nadmorskich kurortów czy ośrodków SPA. Zastosowanie nowoczesnych, wykazujących się podwyższoną odpornością na czynniki zewnętrzne materiałów, wzorowo sprawdza się w wymagającym, zewnętrznym środowisku. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie połączenie aluminium z egzotycznym drewnem teakowym oraz grubą i szybkoschnącą pianką na oparciu i siedziskach.
Kolejnym atutem, oprócz wysokiej jakości materiałów, jest modułowa konstrukcja. Poszczególne komponenty wchodzące w skład zestawu można dowolnie przestawiać i konfigurować, aby dopasowywać je do aktualnych potrzeb i nastroju. Dzięki temu zgrabną leżankę w jednej chwili można przekształcić w wygodne narożniki ogrodowe, natomiast sofy po złączeniu w przestronne centrum relaksu – gotowe do ugoszczenia nawet dużej grupy znajomych.

Co wchodzi w skład kolekcji?

Kolekcja PORTOFINO zachwyca ogromną różnorodnością, którą z łatwością można dopasować do własnych potrzeb oraz posiadanego metrażu. W skład serii wchodzą komfortowe zestawy mebli ogrodowych, przeznaczone dla 3, 4, 5 i 6 osób oraz efektowne, dwuosobowe leżanki. Uzupełnieniem kolekcji są podręczne stoliki boczne oraz niskie stoliki kawowe.

Scroll To Top