Lista produktów producenta: Zebra

ZEBRA - czas na relaks i wypoczynek!


Grupa ZEBRA to niemiecko-szwajcarski producent komfortowych mebli ogrodowych.
Marka może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem. Utożsamia się z wolnością, przygodą, zamiłowaniem do podróżowania.

Jakie są cechy idealnych mebli ogrodowych? To pytanie co dzień zadają sobie projektanci ZEBRA. Przyświeca im jeden cel – sprawić, by pobyt w ogrodzie był w pełni komfortowy, relaksował, wyciszał, regenerował.

Meble ogrodowe ZEBRA łączą w sobie wiele istotnych cech: piękny design, wysoki komfort siedzenia, łatwość obsługi, wysoką funkcjonalność, elastyczność i oczywiście odporność na słońce, wiatr i deszcz.

Charakterystycznym elementem, który pojawia się niemal w każdym projekcie tej firmy to połączenie drewna z różnymi innymi materiałami takimi jak aluminium czy stal.
Wybór mebli do ogrodu ZEBRA to wiele lat satysfakcjonującego użytkowania.
W projektach dominuje połączenie drewna z aluminium i wysokiej klasy tkaninami.

Pełna gama produktów firmy ZEBRA dostępna jest w naszym sklepie internetowym onegarden.pl

Ogrodowy fotel FLIX z aluminium znanego producenta Zebra to połączenie stylu retro z nowoczesnością. Trwały i odporny na warunki zewnętrzne. Aluminiowa rama z drewnianym siedziskiem siateczkowym oparciem tworzą wygodny mebel do wypoczynku w ogrodzie lub na tarasie.

1 090 zł
Dostawa do 14 dni

Fotel HUGO przeznaczony do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej. Klasyczny design i materiały o podwyższonej trwałości. 

1 290 zł
Dostawa do 14 dni

Fotel ogrodowy Zebra ROVEX wykonany ze stali nierdzewnej, tkaniny oraz drewna tekowego z recyklingu (w zależności od wybranego wariantu). Wygodny i praktyczny mebel do użytku wewnętrznego i zewnętrznego - idealny do ogrodu, domku letniego, na taras lub balkon. Bardzo trwały i solidny. 

1 450 zł
Dostawa do 14 dni

Owalny stół ogrodowy Flix z serii greenline producenta Zebra. Nogi z drewna tekowego, blat z laminowanej płyty HPL z drewnianym akcentem.

10 750 zł
Dostawa do 14 dni

Okrągły stół do ogrodu lub tarasu Zebra ONYX o średnicy 1600 mm. Do produkcji wykorzystano drewno tekowe z recyklingu. Nogi i środkowa płyta wykonano ze szczotkowanej stali nierdzewnej.

10 250 zł
Dostawa do 14 dni

Stabilny, pięknie wykonany stół ogrodowy ORYX, wykonany z wyjatkowo trwałych materiałów: szczotkowanej stali nierdzewnej, drewna tekowego z recyklingu lub płyty laminowanej. Stabilny, elegancki, praktyczny i bardzo łatwy do renowacji.

9 075 zł
Dostawa do 14 dni

Kwadratowy stół ogrodowy QUAD wykonany z połączenia drewna tekowego z recyklingu (blat) oraz stali nierdzewnej (nogi i podstawa). Do użytku na zewnątrz i w pomieszczeniach. Wymiary 1400 mm x 1400 mm- dla 8 osób. 

10 750 zł
Dostawa do 14 dni

Duży, klasyczny stół ogrodowy w nowoczesnej formie. Owalny blat jest wykonany z drewna tekowego z recyklingu. Mebel piękny, praktyczny i produkowany z poszanowaniem środowiska naturalnego.

10 950 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw mebli ogrodowych dla 8 osób. Owalny stół i półokrągła ławka wykonane z drewna tekowego oraz 4 fotele. Rustykalna stylistyka połączona z nowoczesnym designem.

28 785 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw mebli ogrodowych dla 6 osób. Owalny stół TRIX z drewna tekowego z recyklingu oraz 6 foteli SETAX ze stali nierdzewnej i tkaniny Batyline®

24 485 zł
Dostawa do 14 dni
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Scroll To Top