Lista produktów producenta: DOMIZIANI

DOMIZIANI - włoskie meble z lawy wulkanicznejWłoska firma Domiziani oferuje produkty absolutnie wyjątkowe.
Swoją obecnością na rynku od trzydziestu lat, zrewolucjonizowała sposób myślenia o kamieniu.
Domiziani to meble oraz elementy dekoracyjne, które są rozpoznawalne i kochane na całym świecie, a każdy produkt jest niepowtarzalny.

Dzięki zastosowaniu naturalnych surowców – m.in. kamienia wulkanicznego i lawy, specjalne techniki łączenia surowców i wypalania ich dają spektakularne efekty w postaci prawdziwych arcydzieł.
Techniki rzemieślnicze marki są wynikiem starannych poszukiwań i wieloletniego doświadczenia. W samym sercu Włoch, gdzie ceramika nadal jest tradycją i pasją, Domiziani odnajduje swoją tożsamość łącząc naturę i sztukę.

Każdy projekt to efekt pasji rzemieślników. Wszystkie elementy z kamienia są ręcznie dekorowane.
Unikalne procesy tworzenia sprawiają, że każdy element jest odporny na wstrząsy, wysoką temperaturę, plamy i impregnację – cechy te sprawiają, że elementy dekoracyjne Domiziani mogą być wykorzystywane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

W ofercie marki znajdziemy meble ogrodowe, stoły i krzesła oraz fotele, elementy oświetlenia, armatury łazienkowej, a także przepiękne elementy dekoracyjne.
Każdy projekt jest niepowtarzalny i wykonywany na Zamówienie Klienta!

Wszystkie oferowane produkty włoskiej firmy Domiziani dostępne w naszym sklepie internetowym onegarden.pl

Okrągły stół dla 6-12 osób sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i wewnątrz domu. Nogi są wykonane ze  stali nierdzewnej. Blat tworzą ręcznie malowane płyty kamienne. Stół jest zarówno funkcjonalny, elegancki, jak i niepospolity.

33 000 zł
Dostawa do 30 dni
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Scroll To Top