Lista produktów producenta: HIGOLD

HIGOLD - światowej sławy projektanci


Marka HIGOLD to jedna z wiodących firm w swojej branży. Swoją działalność rozpoczęła w 1989 roku, kiedy to zajmowała się produkcją sprzętów kuchennych.
W roku 2005 zaczęła budować swoje doświadczenie w produkcji mebli ogrodowych.

Obecnie meble marki HIGOLD są dostępne i popularne na całym świecie, a wszystkie kolekcje są efektem współpracy z największymi biurami projektowymi świata. Marka współpracuje ze światowej sławy projektantami, m.in. z Nicolasem Thomkinsem.
Jego projekty to prawdziwe dzieła sztuki, łączące unikalny wygląd, funkcjonalność i ergonomię. Często łamią zasady, zaskakują, napędzają twórczy trend w branży mebli ogrodowych.

Marka HIGOLD ma też na swoim koncie prestiżowe nagrody takie jak Red Dot Award w 2014 i 2016 roku.
Meble HIGOLD to produkty luksusowe, które odmieniają sposób myślenia o wypoczynku w ogrodzie.
Producent łączy w swoich projektach materiały bardzo wysokiej jakości, nadając meblom ogrodowym niezwykłą trwałość.
Zastosowane materiały są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i z założenia mają służyć użytkownikom przez całe lata.

HIGOLD
to doskonały wybór dla bardzo wymagających klientów, którzy oczekują od mebli ogrodowych znacznie więcej.

W bogatej ofercie producenta znajdą Państwo: meble ogrodowe wypoczynkowe oraz zestawy obiadowe, wykonane głównie z aluminium oraz drewna tekowego, a także narożniki, sofy oraz stoły ogrodowe.
Specjalna oferta dla klientów z branży gastronomicznej i hotelarskiej!

Wszystkie produkty z oferty HIGOLD 
dostępne są w naszym sklepie internetowym onegarden.pl
na stronę

Świetny zestaw mebli do każdego ogrodu, na taras lub balkon - meble York wyprodukowane przez markę Higold. Zestaw tworzą dwa fotele, cztery krzesła i stół obiadowy z teakowym blatem. Meble są bardzo wytrzymałe, funkcjonalne i niezwykle wygodne. 

9 770 zł
Zapytaj o termin dostawy

Marka Higold prezentuje kompaktowy zestaw mebli ogrodowych z kolekcji York. Zestaw złożony z dwóch foteli, dwóch krzeseł i niedużego stołu obiadowego. Meble pięknie prezentują się w ogrodzie, na tarasie lub balkonie.

5 117 zł
Dostawa do 14 dni

Niezwykle funkcjonalny i wytworny zestaw mebli ogrodowych z kolekcji York, który proponuje nam marka Higold. Zestaw doskonale zaprezentuje się w każdym ogrodzie przenosząc z naszego salonu namiastkę luksusu. Składa się z dwóch pojedynczych sof, sofy trzyosobowej, stolika kawowego oraz stolika pomocniczego.

12 900 zł
Dostawa do 14 dni

Marka Higold prezentuje kompaktowy zestaw mebli ogrodowych z kolekcji York. Zestaw złożony z dwóch foteli, dwóch krzeseł i niedużego stołu obiadowego. Meble pięknie prezentują się w ogrodzie, na tarasie lub balkonie.

5 117 zł
Dostawa do 14 dni

Świetna propozycja na imprezę w ogrodzie lub na tarasie - meble ogrodowe z kolekcji York wyprodukowane przez markę Higold. Zestaw składa się z dwóch obrotowych krzeseł barowych, czterech standardowych krzeseł barowych oraz wysokiego stołu barowego z otworem na parasol. 

10 518 zł
Dostawa do 14 dni

Elegancki komplet jadalniany do ogrodu dla sześciu osób z kolekcji New York. W skład zestawu wchodzą stół i sześć foteli.

12 900 zł
Dostawa do 14 dni
Pokazuje 91 - 97 z 97 elementów

Scroll To Top