Lista produktów producenta: HIGOLD

HIGOLD - światowej sławy projektanci


Marka HIGOLD to jedna z wiodących firm w swojej branży. Swoją działalność rozpoczęła w 1989 roku, kiedy to zajmowała się produkcją sprzętów kuchennych.
W roku 2005 zaczęła budować swoje doświadczenie w produkcji mebli ogrodowych.

Obecnie meble marki HIGOLD są dostępne i popularne na całym świecie, a wszystkie kolekcje są efektem współpracy z największymi biurami projektowymi świata. Marka współpracuje ze światowej sławy projektantami, m.in. z Nicolasem Thomkinsem.
Jego projekty to prawdziwe dzieła sztuki, łączące unikalny wygląd, funkcjonalność i ergonomię. Często łamią zasady, zaskakują, napędzają twórczy trend w branży mebli ogrodowych.

Marka HIGOLD ma też na swoim koncie prestiżowe nagrody takie jak Red Dot Award w 2014 i 2016 roku.
Meble HIGOLD to produkty luksusowe, które odmieniają sposób myślenia o wypoczynku w ogrodzie.
Producent łączy w swoich projektach materiały bardzo wysokiej jakości, nadając meblom ogrodowym niezwykłą trwałość.
Zastosowane materiały są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i z założenia mają służyć użytkownikom przez całe lata.

HIGOLD
to doskonały wybór dla bardzo wymagających klientów, którzy oczekują od mebli ogrodowych znacznie więcej.

W bogatej ofercie producenta znajdą Państwo: meble ogrodowe wypoczynkowe oraz zestawy obiadowe, wykonane głównie z aluminium oraz drewna tekowego, a także narożniki, sofy oraz stoły ogrodowe.
Specjalna oferta dla klientów z branży gastronomicznej i hotelarskiej!

Wszystkie produkty z oferty HIGOLD 
dostępne są w naszym sklepie internetowym onegarden.pl
na stronę

Gustowna uluminiowa dwuosobowa sofa ogrodowa z poduszkami uprzyjemni spotkania w gronie rodziny lub znajomych.

4 500 zł
Dostawa 2 dni

Higold to ceniony producent mebli ogrodowych, które goszczą w eleganckich ogrodach, restauracjach oraz hotelach na całym świecie. W kolekcji York zastosowano połączenie drewna tekowego, aluminium i materiałów tekstylnych. Kontrastujące kolory pięknie się prezentują w słońcu, nadając przestrzeni wypoczynkowej niepowtarzalnego stylu.

6 075 zł
Dostawa do 14 dni

Komfort i wygoda w Twoim ogrodzie, czyli zestaw mebli ogrodowych Champion Sunbrella marki Higold. Zestaw złożony z dwóch leżanek z miękkimi, wytrzymałymi poduszkami w ciemnym kolorze oraz pojemnika na lód. Znakomicie zaprezentuje się w ogrodzie, na tarasie lub balkonie.

9 374 zł
Dostawa do 14 dni

Elegancki i niezwykle wygodny zestaw leżaków ogrodowych z kolekcji Emoti wyprodukowanych przez markę Higold. Do zestawu dołączony jest nieduży stolik kawowy z aluminiowymi nóżkami i teakowym blatem.

5 950 zł
Dostawa do 14 dni

Komfortowy zestaw leżaków ogrodowych Nofi renomowanej marki Higold. Zestaw leżanek z miękkimi poduszkami i niebieskimi zagłówkami uzupełniono o nieduży stolik pomocniczy z aluminiowym blatem. Doskonały do codziennego relaksu i wypoczynku.

6 879 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw leżaków ogrodowych z kolekcji York to produkt renomowanej marki Higold, który należy do najnowszej kolekcji na rok 2018. Leżaki sprzedawane wraz z pomocniczym stolikiem, który pokryto teakowym blatem. Świetne uzupełnienie każdego ogrodu i tarasu.

7 009 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw luksusowych mebli ogrodowych Champion. W zestawie znajdują się wygodna sofa, fotele i stolik kawowy.

11 370 zł
Dostawa do 14 dni

Elegancki zestaw mebli ogrodowych o podwyższonym standardzie Airport wyprodukowany przez markę Higold. Doskonale uzupełni wygląd każdego ogrodu i tarasu. Zestaw składa się z dwóch pojedynczych sof, sofy dwuosobowej, stolika kawowego oraz stolika pomocniczego.

14 104 zł
Dostawa do 14 dni

Meble ogrodowe Airport to znakomita propozycja marki Higold na nowy sezon. Zestaw świetnie wkomponuje się w wygląd każdego ogrodu i większego tarasu. W jego skład wchodzi sześć foteli z poduszkami oraz duży stół obiadowy ze szklanym blatem.

16 684 zł
Dostawa do 14 dni

Znakomity zestaw mebli ogrodowych marki Higold, doskonały na imprezy ze znajomymi. Zestaw zbudowany z czterech krzeseł barowych, dwóch foteli barowych oraz wysokiego stolika barowego ze szklanym blatem. Meble są bardzo wytrzymałe, eleganckie, a nade wszystko niezwykle wygodne.

14 534 zł
Dostawa do 14 dni

Eleganckie meble ogrodowe Champion Sunbrella wyprodukowane przez markę Higold. Meble wyprodukowane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe. Na prezentowany zestaw składa się sofa dwuosobowa, dwie pojedyncze sofy oraz stolik kawowy.

12 060 zł
Dostawa do 14 dni

Praktyczny, a zarazem niezwykle elegancki zestaw mebli ogrodowych Champion Sunbrella renomowanego producenta Higold. Meble znakomicie sprawdzą się w każdym ogrodzie, na tarasie lub balkonie. W skład zestawu wchodzą cztery fotele ogrodowe oraz stół obiadowy.

6 965 zł
Dostawa do 14 dni

Świetnie zaprojektowany zestaw mebli ogrodowych Champion znanej i cenionej marki Higold. Meble znakomicie sprawdzą się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. W skład zestawu wchodzi sześć foteli oraz duży stół obiadowy.

11 481 zł
Dostawa do 14 dni

Wyjątkowy zestaw mebli ogrodowych z kolekcji Champion od cenionego producenta Higold. W skład zestawu wchodzą niezwykle wygodna trzyosobowa sofa, dwa fotele oraz elegancki stolik kawowy.

12 500 zł
Dostawa do 14 dni

Luskusowy zestaw mebli ogrodowych z kolekcji Champion od Higold. Zestaw składa się z sof, foteli dwóch stolików.

14 800 zł
Dostawa do 14 dni

Eleganckie meble pięknie prezentujące się w każdym ogrodzie lub na tarasie z kolekcji Emoti marki Higold. Zestaw złożony z dwóch sof pojedynczych, sofy trzyosobowej oraz stolika kawowego z teakowym blatem. Meble są bardo wytrzymałe i wygodne.

8 500 zł
Dostawa do 14 dni

Zestaw mebli ogrodowych Emoti przeznaczony dla ośmiu osób wyprodukowany przez markę Higold. Tworzy go osiem foteli pokrytych poduszkami oraz duży stół obiadowy. Eleganckie, bardzo wygodne meble do każdego ogrodu lub na taras.

9 500 zł
Dostawa do 14 dni
Pokazuje 31 - 60 z 97 elementów

Scroll To Top